TheStorm15: 24/7/20 - Promoted to Admin

Xonflare: 25/7/20 - Promoted to Trial-Moderator

TheMrJ0k3r: 25/7/20 - Promoted to Trial-Moderator

SolZee: 25/7/20 - Promoted to Trial-Moderator

TheStorm15: 29/7/20 - Promoted to Developer

Xonflare: 06/08/20 - Resigned

TheMrJ0k3R: 06/08/20 - Promoted to Senior Moderator

SolZee: 10/08/20 - Promoted to Senior Moderator

LeadedJester: 15/08/20 - Promoted to Senior Admin

That_Camel: 15/08/20 - Promoted to Trial-Moderator

BigGuy33: 18/08/20 - Promoted to Moderator

TheMrj0k3R: 21/08/20 - Promoted to Social Media Manager

Infxrnal: 22/08/20 - Resigned 

Rocku2: 28/08/20 - Promoted to Trial-Moderator

Krayziejz: 02/08/20 - Promoted to Trial-Moderator

Krayziejz: 07/09/20 - Promoted to Moderator

TheMrJ0k3R: 09/09/20 - Promoted to Administrator

Infxrnal: 09/09/20 - Resigned from Discord Manager

rocku2: 13/09/20 - Demoted

Krayziejz: 15/09/20 - Promoted to Senior Moderator
 

Lukeize: 15/09/20 - Promoted to Trial Moderator

LeadedJester: 16/09/20 - Promoted to Event Manager

HorrorMinerSSA: 22/09/20 - Promoted to Trial Moderator

Lukeize: 25/09/20 - Promoted to Moderator

Krayziejz: 26/09/20 - Resigned

ZOMBIEKILLER3131: 28/09/20 - Promoted to Trial Moderator

Lukeize: 05/10/20 - Promoted to Senior Moderator

ZOMBIEKILLER3131: 08/10/20 - Promoted to Moderator

MCKtheStick: 10/10/20 - Promoted to Moderator

Camohuntsman: 22/10/20 - Promoted to Trial Moderator

BigGuy33: 31/10/20 - Resigned

Lukeize: 02/11/20 - Promoted to Admin

Camohuntsman: 01/12/20 - Promoted to Moderator

LeadedJester: 03/12/20 - Promoted to Community Manager

Solzee: 14/12/20 - Promoted to Admin

Wesownz: 18/12/20 - Promoted to Trial Moderator

D_om_: 21/12/20 - Promoted to Trial Moderator

Wesownz: 22/12/20 - Demoted

HorrorminerSSA: 26/12/2020 - Resigned

That_Camel: 26/12/2020 - Demoted

D_om_: 06/01/2021 - Demoted

TheMrJ0k3R: 24/01/2021 - Resigned

Camohuntsman: 25/01/2021 - Promoted to Senior Moderator

Zystematic: 26/01/2021 - Promoted to Trial Moderator

PVPINKLING: 09/02/2021 - Promoted to Trial Moderator

Demonslayer: 19/02/2021 - Promoted to Junior Developer

PVPINKLING: 20/02/2021 - Promoted to Moderator

PVPINKLING: 20/02/2021 - Promoted to Website Manager

PVPINKLING: 18/03/2021 - Promoted to Social Media Manager

Camohuntsman: 19/03/2021 - Promoted to Junior Administrator

TheMrJ0k3R: 29/03/2021 - Returned to staff as Administrator

MCKtheStick: 01/04/2021 - Resigned

Zystematic: 03/04/2021 - Resigned

VexalMC 2020-2021. All Rights Reserved

Minecraft © Mojang AB 2009-2021.